Życie w starszym wieku też może być radosne

*** Życie w starszym wieku też może być radosne ***


#1 2009-03-26 08:19:45

Genia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 67
Punktów :   

to był niezwykły dzień:) Nikt nie patrzył na zegarek

Spotkaliśmy się w sobotę. Pojechałam tam razem z Marcinem i Mamą. To było niezapomniane przeżycie...to był niezwykły dzień:) Nikt nie patrzył na zegarek...dopiero na koniec okazało się, że minęły cztery godziny!



Po powrocie do domu ogarnęła mnie jakaś nadzwyczajna chęć do życia:) Byłam zmęczona ale cholernie szczęśliwa.

     Sama się do siebie uśmiecham jak to piszę, bo dawno nie byłam tak pozytywnie nastawiona do świata, a przede wszystkim do siebie samej.

   

      Zależało mi na spotkaniu i wcale się nie rozczarowałam:) Już wcześniej poczułam efekty treningu autogennego, a spotkanie z Panem Władysławem pozwoliło mi nabrać przekonania, że jestem na dobrej drodze....



Było naprawdę super! Nareszcie czuję, że trafiłam na właściwego człowieka, który wie co mówi i co robi, którego ogromne doświadczenie przemawia
za tym by Mu zaufać.   

Takich ludzi powinno sie klonować:))))
   
    Warto było zadać sobie trochę trudu i pojechać. Pani Tatiana (Erka-żona Pana Władysława), jak również On sam, jest przemiłą i bardzo ciepłą osobą!!!

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, od razu to widać:) Cieszę się, że mogłam Ich oboje poznac osobiście.


Korzystając z okazji pragnę pozdrowić wszystkich Forumowiczów i nie tylko oraz, a raczej przede wszystkim, PANA WŁADYSŁAWA I PANIĄ TATIANĘ:)

Offline

 

#2 2010-02-09 09:19:59

Genia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: to był niezwykły dzień:) Nikt nie patrzył na zegarek

Zdrowy człowiek jest żywym arcydziełem
Heliodor

Offline

 

#3 2010-08-07 06:52:21

administrator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 77
Punktów :   

Re: to był niezwykły dzień:) Nikt nie patrzył na zegarek

.

@@@@@@@@@@@@@

.
GABINET NEUROLOGOPEDYCZNY -
Terapia nerwic, wad i zaburzeń mowy,
czytania i pisania


http://logos.dt.pl/images/foto.jpg
   Władysław Pitak

- pedagog kultury - Akademia Pedagogiczna w Słupsku;
- dyplomowany logopeda - Uniwersytet Gdański;
- psychoterapeuta rodzinny- Polska Fundacja Zaburzeń Mowy w Lublinie;
- muzykoterapeuta - CIDOTAM w Bydgoszczy;
- aktor estradowy z uprawnieniami reżyserskimi- MKiS w Warszawie;

specjalizacja - terapia nerwic i jąkania.


Praktyka zawodowa
       
   
     Od 40 lat zajmuje się kształceniem zdolności twórczych za pomocą ekspresji muzyczno-dramatycznej  (absolwent 4-letniego Studium Teatralnego COMUK w Warszawie, egzamin państwowy uprawniający do wykonywania zawodu artysty estradowego w specjalności aktorskiej i reżyserskiej, dyplom magistra pedagogiki )
     
Od 25 lat zajmuje się terapią nerwic , wad i zaburzeń mowy, czytania i pisania (Podyplomowe Studium Logopedyczne w Gdańsku , certyfikaty z muzykoterapii, jąkania wczesnodziecięcego i psychoterapii rodzin).

     Badania i eksperymenty w zakresie muzykoterapii (pierwszy zawodowy muzykoteraputa prowadzący zabiegi zlecane przez lekarzy w sanatoriach Pomorza Środkowego).

     Wykłady, pokazy warsztatowe i praktyczna terapia dzieci nerwicowych, jąkających się i dyslektycznych na sympozjach, konferencjach i turnusach rehabilitacyjnych.

     Szkolenia dla biznesmenów, działaczy społecznych, dziennikarzy i polityków w zakresie retoryki , erystyki , marketingu i public relations.

     Założyciel i prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS w Koszalinie


Członkami Towarzystwa LOGOS są lekarze, logopedzi, psychoterapeuci , nauczyciele, aktorzy , dziennikarze i biznesmeni. Efektem współpracy ludzi wielu zawodów są własne filmy , nagrania dźwiękowe i opracowania technik i metod terapii i kształcenia zachowań w różnych sytuacjach

Gabinet wyposażony jest w podstawowe narzędzia i pomoce logopedyczne oraz w sprzęt audiowizualny . Towarzystwo posiada własne studio filmowe i fotograficzne.

.

Adres:

Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS
ul. Pieczarek 4,
75-900 Koszalin
tel. (94) 340-60-06
kom. 600-809-254




Kontakt:

e-mail :
logos@logos.pomorze.pl
strony URL:
www.logos.pomorze.pl







@@@@@@@@@@@@@@@@

.

Koszalin
LOGOTERAPIA NERWIC
TERAPIA WAD I ZABURZEŃ MOWY
PRZYWRACANIE SENSU ŻYCIA


http://logos.dt.pl/obrazki/logos-wiz-jpg.jpg

telefony: 94-340-60-06;  600-809-254
e-mail: logos@logos.pomorze.pl
www.logos.pomorze.pl

.

Offline

 

#4 2010-09-02 17:45:26

Karolina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 86
Punktów :   

Re: to był niezwykły dzień:) Nikt nie patrzył na zegarek

Chyba warto tu się udać?

Offline

 

#5 2019-04-07 20:20:55

sowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 77
Punktów :   

Re: to był niezwykły dzień:) Nikt nie patrzył na zegarek

.


.
Polecamy pana Władysława Pitaka. Byliśmy u niego z dzieckiem kilka razy w czasie naszego pobytu wakacyjnego pobytu w Polsce. Co możemy powiedzieć? Jest to starszy pan bardzo solidnie wykształcony logopeda, muzykoterapeuta, który leczy bardzo nowocześnie i z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Ale , co najważniejsze jest wymagający od rodziców wobec ich dzieci. To nam się podobało. A przy tym jest rzeczowy, spokojny i wyrozumiały. Bardzo dobry terapeuta. Polecamy.

.

Offline

 

#6 2019-04-10 15:57:25

senior

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 310
Punktów :   

Re: to był niezwykły dzień:) Nikt nie patrzył na zegarek

Jak radzić sobie ze stresem?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
autor: Władysław Andrzej Pitak
Gdy nasz mózg odbierze sygnał o zagrożeniu, do organizmu zostają uwolnione pewne hormony i specyficzne substancje chemiczne. One uaktywniają z kolei niektóre organy i narządy organizmu. Wtedy to właśnie zachodzą reakcje, które powodują typowe objawy stresu, ale stawiają również organizm w stan gotowości.


http://logos.dt.pl/images/foto.jpg

A co dzieje się wtedy w naszej psychice?
Najczęściej czujemy niepokój, gniew, strach, przerażenie. W głowie mamy pustkę, nie możemy się na niczym skoncentrować. Mogą pojawić się kłopoty ze snem, trudności w podejmowaniu decyzji. Często dopada nas poczucie bezradności.

http://logos.dt.pl/Schultz-Maltz3.jpg


więcej >>>

http://psychoterapia.pun.pl/viewtopic.php?id=12

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki