Życie w starszym wieku też może być radosne

*** Życie w starszym wieku też może być radosne ***


#1 2007-10-14 08:59:12

Karol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 112
Punktów :   

Siemanko komuchy i PO-zostałe wykształciuchy!

Siemanko komuchy i PO-zostałe wykształciuchy! 

Moj "prymitywizm" nigdy nie sprowadzilby mnie na dno takie jak to ktore stalo sie udzialem klakierow pana Donalda Tuska. Viwat PIS- sila spokoju i patriotyzmu!



~Andy, 14.10.2007 08:46

Offline

 

#2 2009-10-23 09:04:53

Tunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 107
Punktów :   

Re: Siemanko komuchy i PO-zostałe wykształciuchy!

Staram się trzymać, ale coraz częściej mam chwile zwątpienia.. "zamknąć oczy i nie obudzić się"... albo obudzić i stwierdzic, że to sen..że jest rok 2001 i mam tyle czasu przed sobą.. We wtorek mam pojechac na terapię..to 30 km...i panicznie się boję..i jeszcze nie wiem jak to zrobię..bo nawet nie mam tam z kim pojechac.. Coś wymyślę, muszę.. Przynajmniej ja muszę wierzyć, mieć nadzieję.. Ktoś musi..

Offline

 

#3 2010-08-13 20:06:20

sowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 77
Punktów :   

Re: Siemanko komuchy i PO-zostałe wykształciuchy!

30. rocznica Porozumień bez Wałęsy
Lech Wałęsa nie zamierza uczestniczyć 30 sierpnia w Gdyni w okolicznościowym zjeździe NSZZ "Solidarność" z okazji 30. rocznicy Porozumień sierpniowych. Mówi, że ma żal do obecnych i byłych władz związku, który - jego zdaniem - został upartyjniony. - W związku z tym, że tak daleko wszystko popsuto, tak daleko mnie poobrażano, zostawiam to, niech to dogorywa - powiedział legendarny przywódca Solidarności.

Offline

 

#4 2012-07-23 10:26:37

Tunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 107
Punktów :   

Re: Siemanko komuchy i PO-zostałe wykształciuchy!

Byłam dzisiaj w Poliklinice MSWiA w Koszalinie na pobraniu krwi. Wchodząc do tzw. laboratorium najpierw poczułam przeciąg, który "pomógł" mi zamknąć drzwi. Na co pani laborantka  (niby nie do mnie) głośno burknęła. Ach ci ludzie, od samego rana trzaskają drzwiami!!!

Spokojnie odpowiedziałam: trzaskają bo jest przeciąg.
Laborantka na to: przecież na dwoirze nie ma wiatru!!!
Ja: do  zrobienia przeciągu niepotrzebny jest wiatr na dworze, wystarczy różnica ciśnień powietrza na dworze z powietrzem w budynku.

Laborantka nic nie odpowiedziała, tylko z mokrymi rękami do mnie i dalej szukać za żyłami do kłucia.

Proszę założyć rekawiczki - ja na to
Laborantka: przecież widziała pani, że myłam ręce.
Ja: Proszę założyć rękawiczki ochronne, bo taki jest wymóg. Też jestem pracownikiem słuzby zdrowia i wiem, co mówię.

Laborantka wzięła parę rękawiczek i zaczała je zakładać , ale coś jej to marnie wychodziło bo ręka nie chciała do niej wejść.

W tym momencie zobaczyłam, że prawie na każdym palcu obu rąk pani laborantka miała złoty pierścionek. Jeden z nich był dosyć pokażny i (trudno się dziwić) przeszkadzał w założeniu rękawiczki.

Laborantka zdenerwowała się i warknęła do koleżanki: obsłuż panią, a następnie trzakając drzwiami poszła do innego pomieszczenia.

Druiga laborantka bez słowa założyła z trudem rękawiczki , bo też miała na obu dłoniach po kilka złotych pierscionków, ale te były trochę mniejsze, więc łatwiej poszło.

Mam pytania do dyrektora/komentanta polikliniki MSWiA w Koszalinie:

1. Czy laboratorium w pańskiej klinice to odpowiednie miejsce do obnoszenia się ze złotą biżuterią?

2. Czy w pańskiej klinice  nie obowiązują przepisy dot. bezpieczeństwa i higieny pracy?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kořenovĂŠ čistĂ­rny ČervenĂ˝ Kostelec sprzątanie obiektów bydgoszcz