Życie w starszym wieku też może być radosne

*** Życie w starszym wieku też może być radosne ***

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-09-01 18:35:24

Genia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 67
Punktów :   

Dieta hinduskich jogów

dieta opiera się na pokarmach ze zboża ( ryżu), ale zawsze z ca lego ziarna oraz na jarzynach częsciowo surowych, częściowo duszonych we własnym sosie. Mięso i ryby tylko z niektóych gatunków, razdko i w małych ilościach, tak samo jajka i sery. Wykluczopne mleko, cukier i słózycze, biała mąka, owoce i tłuszcze zwierzęce. jak najmniej pić.

Offline

 

#2 2007-10-14 09:17:54

Karol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 112
Punktów :   

Re: Dieta hinduskich jogów

Hotele - Archiwum 2006-04-13(Władysław Pitak) jest zawodowym aktorem, pedagogiem kultury teatralnej, ... Opracowanie i wykonanie: Władysław Pitak, muzykoterapeuta i logopeda m . ...
www.polskastrefa.eu/archiwum,2006-04-13-6075.html - 17k - Kopia - Podobne strony

Pitak - 1 - Wyszukiwarka Hm? - Uzupełniające wyniki wyszukiwaniaStrona 1 zawiera między innymi: Gabinet lekarski Władysław Pitak - logopeda, Studio Fotografii i Filmu Video-Lux w Koszalinie, wizytowka . pl II Katolickie ...
wyszukiwarka.stron.org/hm2/pitak/ - 17k - Kopia - Podobne strony

SUPER OKAZJA ! ... GRATIS PŁYTY VCD - - Galeria Zdrowia ...mgr Władysław Pitak podczas spotkania z dziennikarzami SPL w Niepołomicach'2004 ... Władysław Pitak: Techniki muzyczno-dramatyczne w kształceniu zdolności ...
www.sukces.fora.pl/super-okazja-gratis- … -t119.html - 47k - Kopia - Podobne strony

MUZYKA LECZY ale czy ŁAGODZI OBYCZAJE? - - Galeria Zdrowia ...Opracowanie i wykonanie: Władysław Pitak, muzykoterapeuta i logopeda medialny. ... na foto: Władysław Pitak po szkoleniu w towarzystwie rehabilitantek z ...
sukces.fora.pl/muzyka-leczy-ale-czy-lagodzi-obyczaje-t22.html - 43k - Kopia - Podobne strony

Muzykodrama dla dorosłych - Ślub i Wesele czyli zastawa i zabawaMUZYKODRAMA, której autorem jest Władysław Pitak, jest nowoczesną metodą terapii dzieci ... MUZYKODRAMA-TERAPIA I KSZTAŁCENIE ZDOLNOŚCI autor metody . ...
wesele.fora.pl/muzykodrama-dla-doroslych-t127.html - 40k - Kopia - Podobne strony

Programy edukacyjne mogą szkodzić najmłodszymTo utrudnia komunikowanie się, bo tak jak myślimy, tak też piszemy - mówi logopeda Władysław Pitak, prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy Logos w ...
kopalniawiedzy.pl/forum/index.php?topic=3237.0;prev_next=prev - 32k - Kopia - Podobne strony

Twoja muzyka o tobie...Władysław Pitak, logopeda medialny i muzykoterapeuta z Koszalina e-mail: logos@logos.pomorze.pl · www.logos.pomorze.pl tel.094-340-60-06 ...
kopalniawiedzy.pl/forum/index.php?topic=3348 - 38k - Kopia - Podobne strony

Teatr - lustro życia - Club fanów tanich winNo i ten trzeci - Władysław Pitak. Ulegając jędrności teksty Stanisława ... Za monodram pod tym tytułem "według Parkinsona i innych" WŁADYSŁAW PITAK z Domu ...
www.clubtaniewino.fora.pl/teatr-lustro-zycia-t4346.html - 25k - Kopia - Podobne strony

Niekoniecznie Mozart - Nowebiuro.pl - Portal Biurowy nr 1To, co jest dobre dla nas, niekoniecznie pomoże sąsiadowi – stwierdza Władysław Pitak, muzykoterapeuta, z którym rozmawiamy o doborze odpowiedniej muzyki do ...
www.nowebiuro.pl/Zdrowie_komfort_biurze … 95-76.html - 75k - Kopia - Podobne strony

Psychologia.net.pl - portal psychologicznyWładysław Pitak, Afazja - utrata znajomości języka ... Władysław Pitak, Zaburzenia mowy u dzieci nerwicowych i autystycznych ...
www.psychologia.net.pl/katalog.php?level=25 - 9k - Kopia - Podobne strony

forum dolnośląskie :: Zobacz temat - Muzyka w pracy- www.nowebiuro.plTo, co jest dobre dla nas, niekoniecznie pomoże sąsiadowi – stwierdza Władysław Pitak, muzykoterapeuta, z którym rozmawiamy o doborze odpowiedniej muzyki do ...
www.regional.pl/forum/viewtopic.php?p=1 … 65bee76cb7 - 27k - Kopia - Podobne strony

Dziecko powinno czytelnie, jasno i bezbłędnie pisać w wieku - dla ...To utrudnia komunikowanie się, bo tak jak myślimy, tak też piszemy - mówi logopeda Władysław Pitak, prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy Logos w ...
www.nerwica.fora.pl/post1722.html - 32k - Kopia - Podobne strony

TRENING AUTOGENNY wg SCHULTZA - Galeria Zdrowia i Marketingu - dla ...Dnia 09.12.2004 r. odwiedził Lądek Zdrój Pan mgr Władysław Pitak. ... Opracowanie i wykonanie: Władysław Pitak, muzykoterapeuta i logopeda medialny. ...
www.nerwica.fora.pl/trening-autogenny-w … -t349.html - 63k - Kopia - Podobne strony

TRENING AUTOGENNY wg SCHULTZA - Galeria Zdrowia i Marketingu - dla ...Dnia 09.12.2004 r. odwiedził Lądek Zdrój Pan mgr Władysław Pitak. ... Opracowanie i wykonanie: Władysław Pitak, muzykoterapeuta i logopeda medialny. ...
www.nerwica.fora.pl/post1533.html - 66k - Kopia - Podobne strony

WOW! :> Wizytówka.pl > KulturaOpr. Władysław Pitak Czynność mowy jest nierozerwalnie związana z oddychaniem. ... Autor: Władysław Pitak Młodzi mężczyźni nie spieszą się dziś do ...
wizytownik.wizytowka.pl/Kultura/index_sd_o0_n50.html - 23k - Kopia - Podobne strony

FORUM LOGOS - nerwice, fobie, depresje, wady i zaburzenia mowyWładysław Pitak: ---------------------- Techniki muzyczno-dramatyczne w ... Władysław Pitak: ------------------------ Muzykoterapia w sanatoriach więcej>>>> ...
logos.nethit.pl/forum/topic3371725-2.html - 12k - Kopia - Podobne strony

LOGOTERAPIA = PRZYWRACANIE SENSU ŻYCIAWładysław Pitak – prezes Towarzystwa LOGOS (logopeda i psychoterapeuta) Kontakt : e-mail : biuro@logos.dt.pl Tel. (094) 340-60-06 ~~~~~~~~~~~~~~~~ ...
logoterapia.wizytowka.pl/ - 40k - Kopia - Podobne strony

Rehabilitacja- Fizjoterapia - ANOREKSJA i BULIMIA -Władysław Pitak Wśród wielu chorób cywilizacyjnych na czoło wysuwają się dwie , których nazwy rozpoczynają się od ... Opr. Władysław Pitak - psychoterapeuta ...
www.rehabilitacja.pl/modules.php?name=N … le&sid=432 - 31k - Kopia - Podobne strony

Rehabilitacja- Fizjoterapia - Kiedy język się zacinaautor: Władysław Pitak. Problemy związane z porozumiewaniem się specjaliści dzielą na ... Pozdrawiam serdecznie. Władysław Pitak (logos@logos.pomorze.pl) ...
www.rehabilitacja.pl/modules.php?name=N … le&sid=435 - 30k - Kopia - Podobne strony

Relaks progresywny Jacobsona + trening autogenny SchultzaOpracowanie i wykonanie: Władysław Pitak, muzykoterapeuta i logopeda medialny. Nagrania wykonano w Jaskiniach Solno-Jodowych "Galos" w Kudowie i Lądku ...
logos.pomorze.pl/oferty/index1.htm - 11k - Kopia - Podobne strony

Offline

 

#3 2010-02-09 10:02:21

Pola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 135
Punktów :   

Re: Dieta hinduskich jogów

witam Was pierwszy raz tu zawitałam po przeczytaniu waszych opowieści sama niewiem co mi dolea;(może ktos mi pomoze...od 3-mcy drentwieie mi twarz prawa strona twarzy i łowa ,mam dziwne uczucie w tym mieiscu....az pali!codziennie przed snem boie sie ze sie obudze zesztywniała..przeszłam wszystkie badania łacznie z tk łowy wszystko ok...mam dwóike małych dzieci i zero cierpliwosci od kilku m-cy chodze na terapie do psycholoa ..psychiatra przepisał mi afobam..przechodzi ,ale to na chwile ;(mam iuż teo dosc...iest to okropne zyc mi sie nie chce;(((pozdrawiam.

Offline

 

#4 2012-07-21 10:44:40

Karol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 112
Punktów :   

Re: Dieta hinduskich jogów

W swojej pracy pedagogicznej już od wielu lat stosuję ćwiczenia relaksacyjne znając i widząc ich namacalne efekty. Ćwiczenia te są nieodłączną częścią moich zajęć gimnastyki korekcyjnej. Uzyskuję w ten sposób wyciszenie grupy, uspokojenie, a także efekt korekcji postawy. Zajęcia te ze względu na miejsce prowadzenia mała salka i niezbyt liczna grupa ćwiczących są świetną okazją do zastosowania relaksacji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
instalacja alarmów bydgoszcz